445-МР

Документи » Рішення міської ради » 445-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" березня 2007 р № 445-МР
м. Суми

Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити земельні ділянки у підприємств, установ, організацій та підприємців, згідно з додатком № 1.
  2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком № 2, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 зазначеного додатку.
  3. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно з додатком № 3, та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 5 зазначеного додатку.
  4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5.4 до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року №1140-МР „Про надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. Черепіна, 68в ПВКП „Антей” у зв’язку зі зміною цільового призначення зазначеної земельної ділянки.
  5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 6 грудня 2006 року № 259 - МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно вилучення у Сумського міського пологового будинку № 1 земельної ділянки площею 0,0258 га за адресою: м. Суми, площа Свердлова.
  6. Вилучити земельні ділянки площею 0,0026 га із прибудинкової території будинку №2 по вул. Воскресенській та площею 0,0115 га із прибудинкової території будинку № 4 по вул. Воскресенській.
  7. Затвердити межі земельної ділянки прибудинкової території житлового будинку № 146/1 по вул. Кірова з вбудованими нежитловими приміщеннями площею 0,1848 га.
  8. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  9. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [89.5 Kb] (cкачувань: 275) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав