440-МР

Документи » Рішення міської ради » 440-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" березня 2007 р № 440-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування:
  • 1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком № 1.
  • 1.2. Для ведення садівництва, згідно з додатком № 3.
  • 1.3. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком № 2.
  Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам відповідно до розроблених проектів відведення, згідно з додатком № 4, за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Унести зміни до пункту 12 додатку № 1 та в пункт 4 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1242 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки по вул. Аерофлотській, 19а, площею 0,1109 га відповідно для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, для ведення особистого селянського господарства, а саме: до графи 2 замість слів „Галушка Микола Костянтинович” записати слова „Галушка Михайло Костянтинович”. 
 4. Унести зміни до пункту 8 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 344 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0800 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ємельяненко Любові Валентинівні, а саме: до графи 3 замість слів „вул. Чехова (біля буд. 97)” записати слова „вул. Чехова, 97/1”
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку №20 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 15 площею 0,0021 га для гаражного будівництва в автокооперативі „Турист” Піковцю Івану Андрійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Піковець С. І. про скасування рішення.
 6. Унести зміни до пункту 10 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 344 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки № 124 в для ведення садівництва в с/т „Мебельщик-1” площею 0,0427га, а саме: до графи 2 замість слів „Детяренко Тетяна Вікторівна” записати слова „Дегтяренко Тетяна Вікторівна”.
 7. Унести зміни до пункту 10 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року № 210 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, внесення змін та скасування рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0272 по вул. Іподромній, 15 для ведення садівництва, а саме: до графи 2 замість „Комісар Валентина Миколаївна” записати „Комісар Валентина Михайлівна”.
 8.  Вважати таким, що втратив чинність пункт 222 додатку № 5 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки № 297 площею 27,5 м. кв. для гаражного будівництва в автокооперативі „Енергетик” Хоруженко Ніні Олексіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 137 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Кутузова, 60 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Кондратенку Сергію Миколайовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.  
 10. Враховуючи те, що громадянин Гордієвський Олександр Миколайович, якому на підставі пункту 9 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2004 року № 982 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” передана у спільну часткову власність 1/6 частина земельної ділянки загальною площею 0,1398 га по вул. Садовій, 9 помер, частина спадкоємців оформила право власності на зазначену земельну ділянку, вважати, що приватизація 1/6 земельної ділянки загальною площею 0,1398 га по вул. Садовій, 9 втратила чинність; а також вважати таким, що втратив чинність пункт 14 до рiшення Сумської мiської ради від 19 липня 2006 року № 129 – МР „Про передачу у власність земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради”.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку № 4 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Ціолковського, 2 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Денисенку Миколі Григоровичу у зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Орлової С.М. та Денисенко Л.М. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 176 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Ш. Руставелі, 57 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Рожченко Анні Кузьмівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 107 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Соколина, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Василенко Варварі Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Здатченко Наталії Анатоліївни про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 35 додатку № 31 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 187 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Железнодорожник» Пачемі Надії Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратили чинність пункт 149 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та пункт 10 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1619 –МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки для ведення садівництва площею 0,0596 га по вул. Тополянській, 97а Свириденко Тамарі Олексіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 178 додатку № 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Ботанічній, 13 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Тімченку Михайлу Даниловичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Тімченка В. Я. про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 491 додатку № 18 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1993 року № 70 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки № 10 площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” Ординець Вадиму Петровичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Патрикеєва Д. Г. про скасування рішення.
 18. Вважати таким, що втратив чинність пункт 31 додатку № 4 до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 910-МР “ Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки площею 0,0284 га по вул. Суворова, 34 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Бiлоусовій Зої Андріївні та Бiлоусову Михайлу Григоровичу в зв’язку з неотриманням ними державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Білоусової З. А. про скасування рішення.
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 64 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 жовтня 1993 року № 613 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Куйбишева, 8 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Заскоці Андрію Мироновичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Падалки Г. М. про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 75 додатку № 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Артема, 10 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Поправко Єлізаветі Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Поправка І. І. про скасування рішення.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 24 додатку № 21 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 травня 1995 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Слов’янській, 66 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Піддубному Петру Романовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 182 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Тополянській, 139 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Мойсеєнку Валерію Степановичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мойсеєнко Н. С. про скасування рішення. 
 23. Вважати таким, що втратив чинність пункт 36 додатку № 2 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 “Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га по вул. Полтавській, 11 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Хоменку Миколі Олександровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення
 24. Вважати таким, що втратили чинність пункт 2 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та пункт 4 додатку до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2004 року № 943 - МР „Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності” стосовно уточнення площі земельної ділянки по вул. Вавілова, 11 при складанні державного акту на право власності на землю площею 0,0523 га Мальник Антоніні Федорівні в зв’язку зі зверненням землевпорядної організації про скасування рішень.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 127 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 “Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га для ведення садівництва у садівничому товаристві „Ветеран” Іванову Михайлу Павловичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Назаренко Г. М. про скасування рішення.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 29 вересня 1999 року “Про передачу в приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,0631 га по вул. Жовтневій, 38/2, вул. Жовтневій, 38/1 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Гончаренку Сергію Юрійовичу та Тарасевич Ользі Михайлівні в зв’язку з неотриманням ними державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з їх заявою про скасування рішення.
 27. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - у розмірі ставки земельного податку.
 28. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців виготовити правовстановлюючі документи на землю.
 29. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О. 
Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [135 Kb] (cкачувань: 289) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 15-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав