438-МР

Документи » Рішення міської ради » 438-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" березня 2007 р № 438-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 330-МР «Про передачу в безкоштовне постійне користування Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області автомобілів ЗАЗ-110207-40»

З метою внесення змін до договорів користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з чинним законодавством, керуючись статтею 25 та частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 330-МР «Про передачу в безкоштовне постійне користування Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області автомобілів ЗАЗ-110207-40», виклавши його в новій редакції: «Про передачу в безкоштовне тимчасове користування Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області майна комунальної власності територіальної громади міста Суми» З метою створення більш сприятливих умов щодо виконання завдань по охороні громадського порядку в м. Суми, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Передати в безкоштовне тимчасове користування Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.): 2.1. Майно, зазначене в додатку до цього рішення, внести до переліку майна комунальної власності територіальної громади міста Суми. 2.2. Передати Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, шляхом укладення договору користування.
  3. Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) прийняти та встановити на позабалансовий рахунок майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. У зв’язку з прийняттям цього рішення вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.08.03 № 519 «Про передачу в тимчасове користування автомобілів УАЗ-31514» та від 27.12.05 № 747 «Про передачу в тимчасове користування Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області автомобілів ЗАЗ-110207».  

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік автомобілів, які передаються в безкоштовне тимчасове користування Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області [48.5 Kb] (cкачувань: 284) або переглянути не завантажуючи



Дата публікації: 15-03-2007




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав