436-МР

Документи » Рішення міської ради » 436-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" березня 2007 р № 436-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від територіального управління державної судової адміністрації в Сумській області

Розглянувши звернення територіального управління державної судової адміністрації в Сумській області щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири за адресою: м. Суми, вул. Д. Коротченка, 2, кв. 70, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16.10.02 № 145-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень», статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», керуючись частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру за адресою: м. Суми, вул. Д. Коротченка, 2, кв. 70 від територіального управління державної судової адміністрації в Сумській області. 
  2. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В. І.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мірошниченко Т.В.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 15-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав