245-МР

Документи » Рішення міської ради » 245-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" листопада 2006 р № 245-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування:
  1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд, згідно з додатком № 1.
  1.2. Для ведення садівництва, згідно з додатком № 3.
 2. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності, згідно з додатком № 2. Для співвласників цих об'єктів, розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 3. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам згідно з розробленими проектами відведення, згідно з додатком № 4 за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів
 4. Передати у власність земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування, для ведення особистих селянських господарств, згідно з додатком № 5.
 5. Унести зміни в пункт 48 додатка № 4 до рішення Сумської міської ради від 12 липня 2006 року № 83-МР “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішення Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки Дяговченко Любові Серафимівні, а саме: в графу 5 замість “ власність” записати “оренда, 25 років”.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатка № 13 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 70 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві «Кооператор» Дінігуб Тетяні Іванівні у зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 80 додатка № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 19 серпня 1993 року № 533 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по пров. Франка, 28 площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Єременко Галині Данилівні у зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Єрис А. М. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 62 додатка № 90 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 96 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому кооперативі „Нафтовик” Валькову Івану Яковичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 251 додатка № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Ювілейній, 78 площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Лущик Олені Володимирівні у зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Михайлової В. М. про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатка № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 червня 1994 року № 313 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 1174 площею 18 м. кв. для гаражного будівництва в автокооперативі „Автолюбитель” Нацвіну Анатолію Миколайовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатка № 88 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 52 площею 0,053 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Енергетик-1” Рибаловій Людмилі Михайлівні в зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Рибалова О. О. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 29 жовтня 2004 року № 963 - МР „Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки по вул. Мусоргського, 30 площею 0,1084 га Пономарьову Юрію Олександровичу у зв’язку з заявою заявника.
 13. Унести зміни в пункт 47 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 865-МР “Про вилучення та передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішення Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки по вул. Передовій, 86 площею 0,0682 га , а саме: в графу 2 замість слів „Куц Настасія Григорівна“ записати слова “ Куц Анастасія Григорівна”.
 14. Унести змiни в пункт 9 додатка № 4 до рiшення Сумської мiської ради вiд 28 квiтня 2004 року № 792 - МР „Про передачу у власнiсть, оренду та змiну цiльового призначення земельних дiлянок громадянам” стосовно надання земельної дiлянки, а саме: в графу 3 замiсть “вул. Заслонова, 22а” записати “вул. Заслонова, 22”.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 118 додатка № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по пров. Оборонному, 2 площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Прилепі Віктору Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 83 додатка № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Пролетарській, 20 Тімченку Сергію Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель площею 0,04 га в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Присяжнюк І. С. про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатка до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2004 року № 834-МР „Про дозвіл на складання технічної документації для виготовлення державних актів на право власності на землю на спадкоємців” стосовно надання дозволу на складання технічної документації для виготовлення державних актів на право власності на землю по вул. Пролетарській, 20 Тімченко Галині Іванівні згідно з заявою Присяжнюк І. С. про скасування рішення.
 18. Припинити право оренди земельною ділянкою для ведення городництва площею 0,0351 га по вул. Ремісничій, 35 Гамалею Василю Миколайовичу та вважати таким, що припинив свою дію договір оренди земельної ділянки від 31 серпня 2005 року, зареєстрований у Сумському міському реєстраційному відділенні Сумської регіональної філії Державного підприємства „Центр Державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах”, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 23 лютого 2006 року № 040661200219. 
 19. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатка № 2 до рішення Сумської міської Ради від 10 жовтня 2001 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання 43/100 частини земельної ділянки від загальної площі 0,06 га по вул. 5-й Продольній, 46 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Батову Дмитру Федоровичу у в’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Недайхліб Н. Д. про скасування рішення.
 20. Вважати таким, що втратив чинність пункт 52 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 185-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у спільно-часткову власність земельної ділянки по пров. Східному, 10 Харченку Василю Васильовичу та Харченку Андрію Васильовичу для ведення садівництва у зв’язку з допущеною помилкою.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 105 додатка № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 грудня 1993 року № 726 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Поліській, 14 Сергєєву Миколі Олександровичу для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель площею 0,10 га в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сергеєвої Л. М. про скасування рішення.
 22. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1 додатка № 20 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 1 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Ліфтовик” Киричок Валерію Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 23. Унести змiни в пункт 15 додатка до рiшення Сумської мiської ради вiд 29 грудня 2004 року № 982-МР “Про передачу у власнiсть, оренду земельних дiлянок громадянам та внесення змiн до рiшень Сумської мiської ради” в частинi надання земельної дiлянки Старостенко Н.Ф. та Білоусову В.Ф. за адресою: м.Суми, вул. Краснопільська, 57, а саме: в графу 8 замiсть «1/2 вiд 0,0604» записати «1/8 вiд 0,0604», а замiсть «1/8 вiд 0,0604» записати «1/2 вiд 0,0604» та в графу 6 замість «0,0760» записати «1/8 від 0,0604», а замість «0,0302» записати «1/2 від 0,0604».
 24. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року № 210 - МР „Про передачу у власність, оренду та зміну цільового призначення земельних ділянок громадянам, внесення змін та скасування рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки № 133 у садівничому товаристві „Мебельщик -1” площею 0,0759 га Пуриничевій Галині Яківні у зв’язку з допущеною помилкою.
 25. Вважати таким, що втратив чинність пункт 378 додатка № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Богуна, 4 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Данилевському Василю Васильовичу у зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Никонець Л. В. про скасування рішення.
 26. Унести змiни в пункт 2 додатку № 4 до рiшення Сумської мiської ради вiд 27 вересня 2006 року № 185-МР “Про передачу у власнiсть, оренду земельних дiлянок громадянам, скасування та внесення змiн до рiшень Сумської мiської ради” в частинi надання земельної дiлянки Деркачу Володимиру Сергійовичу по вул. Аерофлотській, 19 б, а саме: в графу 6 замiсть «0,0477» записати «0,0447» згідно заяви Деркача В. С.
 27. Унести зміни в пункт 6 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року №185-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” щодо надання земельної ділянки у спільну часткову власність для ведення садівництва Герману Петру Михайловичу та Лебединському Едуарду Анатолiйовичу по вул. Сергія Лазо, 14, а саме: в графу 4 замість “Ѕ від 0,0459 Ѕ від 0,0459” записати “.Ѕ від 0,0495 Ѕ від 0,0495”.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 87 додатка № 17 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 92 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Связист” (Олдиш -86) Руденку Івану Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення. 
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 27 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно передачі у приватну власність земельної ділянки по вул. Комсомольській, 133 Фоменко Тетяні Яківні для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель площею 0,06 га у зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Фоменко О. М. про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 551 додатка № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 29 площею 0,04 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” Пушку Миколі Кузьмичу у зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Пушко Т. С. про скасування рішення.
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 24 додатка № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,03 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” Балабану Івану Васильовичу у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Білоусова В. О. про скасування рішення.
 32. Вважати такими, що втратили чинність пункти 77, 79 додатка № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки відповідно №№ 178, 178 а для ведення садівництва в садівничому товаристві „Хімік-1” Харченко Валентині Григорівні та Тележенко Ганні Петрівні в зв’язку з неотриманням ними державних актів на право власності на земельні ділянки та згідно з заявою Стеблянко Д. М. про скасування рішення
 33. Вважати таким, що втратив чинність пункт 38 додатка № 79 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 54 площею 0,06 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Васильок” Баласюкову Вячеславу Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення
 34. Вважати таким, що втратив чинність пункт 123 додатка № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Павлова, 21 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Куніциній Валентині Петрівні у зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення. 
 35. Вважати таким, що втратив чинність пункт 2 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2000 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання 27/100 частин земельної ділянки від загальної площі 0,1409 га для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства по вул. Заливній, 52 Шимоліній Світлані Миколаївні у зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 36. Вважати таким, що втратив чинність пункт 45 додатка № 5 до рішення Сумської міської ради від 24 червня 1998 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки загальною площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель по вул. Лобачевського, 27 Шевченко Наталії Петрівні, Шевченку Миколі Анатолійовичу у зв’язку з неотриманням ними державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кулик Т. М. про скасування рішення.
 37. Вважати таким, що втратив чинність пункт 351 додатка № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 20 площею 0,05 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” Курасову Олександру Олександровичу у зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 38. Вважати таким, що втратив чинність пункт 20 додатка № 5 до рішення Сумської міської ради від 24 червня 1998 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання у власність земельної ділянки площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель по вул. Кощія, 35 Манюк Зінаїді Євдокимівні у зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 39. Вважати таким, що втратив чинність пункт 62 додатка № 72 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 118 площею 0,045 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Баранівка-1” Бондаренку Петру Миколайовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення 
 40. Вважати таким, що втратив чинність пункт 53 додатка № 69 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки № 53 площею 0,006 га для ведення садівництва в садівничому товаристві „Дружба” Баштовій Наталії Костянтинівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення
 41. Вважати такими, що втратили чинність пункт 2 додатка № 2 та пункт 4 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 185 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки по вул. Баумана, 63 загальною площею 0,2218 га Нестеренко Надiї Михайлiвні, Гончаренку Iвану Олександровичу та Павленку Миколі Олександровичу у зв’язку з допущеною помилкою.
 42. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 185-МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” щодо надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Костроміну Вячеславу Михайловичу по вул. Пролетарській, 89. 
 43. Установити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку.
 44. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців виготовити правовстановлюючі документи на землю.
 45. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови - Бойка С. О. 
Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [249 Kb] (cкачувань: 372) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав