242-МР

Документи » Рішення міської ради » 242-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" листопада 2006 р № 242-МР
м. Суми

Про доручення Сумському міському управлінню земельних ресурсів при Держкомземі України виготовити дублікати утрачених (зіпсованих) державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статті 12, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, пункту 5.2 „Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі” затвердженої наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 4 травня 1999 року за № 45, враховуючи те, що на повідомлення в засобах масової інформації про втрату державних актів на право власності на земельні ділянки власникам актів ніяких повідомлень протягом місяця не надійшло, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Доручити Сумському міському управлінню земельних ресурсів при Держкомземі України виготовити дублікати утрачених (зіпсованих) державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам згідно з додатком . 
  2. Вважати недійсними державні акти на право власності на земельні ділянки громадянам, зазначені в графі 4 додатка до даного рішення.
  3. Унести зміни до пункту 1 додатка до рішення Сумської міської ради від 19 липня 2006 року № 126 – МР „Про доручення Сумському міському управлінню земельних ресурсів при Держкомземі України виготовити дублікати утрачених (зіпсованих) державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам”, а саме: в графу 3 замість „Для будівництва та обслуговування житлового будинку, вул. Веретинівська, 12/1, кв. 2” записати „Для будівництва та обслуговування житлового будинку, пров. Піщаний, 4”.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав