240-МР

Документи » Рішення міської ради » 240-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" листопада 2006 р № 240-МР
м. Суми

Про внесення доповнення до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 762-МР „Про Правила торгівлі на ринках міста Суми”

Враховуючи багаточисельні скарги та звернення до виконавчого комітету Сумської міської ради мешканців м. Суми щодо організації роботи закладів грального бізнесу, з метою впорядкування розміщення цих закладів на території м. Суми, керуючись пунктом 44 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити доповнення додатку до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 762-МР „Про Правила торгівлі на ринках міста Суми” пунктом 48, наступного змісту: „48. На ринку забороняється розміщення гральних автоматів та підприємств грального бізнесу”.
  2. Управлінню торгівлі та побуту міської ради (Даценко Г.В.) оприлюднити доповнення додатка до рішення Сумської міської ради від 28 квітня 2004 року № 762-МР „Про Правила торгівлі на ринках міста Суми” пунктом 48 у засобах масової інформації та на сайті міської ради в мережі Інтернет
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., а контроль - на постійну комісію з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування населення (Войтенко В.В.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав