237-МР

Документи » Рішення міської ради » 237-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" листопада 2006 р № 237-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири від Сумської митниці Державної митної служби України

Розглянувши звернення Сумської митниці Державної митної служби України щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартири за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 40, кв. 124, відповідно до рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2002 року № 145 – МР “Про затвердження Порядку приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень”, статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми квартиру за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 40, кв. 124 від Сумської митниці Державної митної служби України. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Щербак В. І.), управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В. П.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла міської ради (Мірошниченко Т. В.) здійснити приймання квартири, зазначеної в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав