233-МР

Документи » Рішення міської ради » 233-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" листопада 2006 р № 233-МР
м. Суми

Про розміщення тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит)

Враховуючи діючий договір банківського вкладу № 10-2/ДЮО-13 від 09 серпня 2005 року з ТОВ КБ ,,Володимирський”, відповідно до якого розмір процентів, що нараховуються на вклад, становить 14,5 процентів річних, з метою залучення додаткових надходжень до міського бюджету виконавчим комітетом Сумської міської ради проведено моніторинг комерційних пропозицій по розміщенню тимчасово вільних залишків коштів міського бюджету на вклад (депозит). З дванадцяти розісланих банківським установам запрошень надійшло вісім пропозицій - філія ,,Сумське Центральне відділення Промінвестбанку” (15,0 % на суму вкладу), філія АКБ ,,Імексбанк” в м. Суми (14% на суму вкладу), Сумська філія ВАТ АБ ,,Укргазбанк” (15,1 % на суму вкладу), Сумська філія ТОВ ,,Укрпромбанк” (від 2 до 15,0 % в залежності від суми та терміну розміщення вкладу), Сумська філія ПриватБанку (5 % на суму вкладу), філія ВАТ КБ ,,НАДРА” Сумське РУ ,,Слобожанщина” (від 2,5 до 12,7 % в залежності від терміну днів розміщення та 14 % на незнижувальний залишок), філія ,,Сумська дирекція” АТ ,,ІНДЕКС – Банк” (від 2 до 11 % в залежності від терміну днів розміщення та 14,5 % на незнижувальний залишок), Сумська філія ВАТ Банку ,,Біг Енергія” (10,5 % - 6 міс., 11,5% - 12 міс.) річних. При відборі найбільш вигідної пропозиції основним критерієм, задіяним при визначенні уповноваженого банку слугував розмір процентів, які нараховуються на вклад, інші запропоновані показники суттєво не відрізняються і особливого впливу на збільшення (зменшення) надходжень до бюджету не здійснюють, керуючись частиною першою статті 78 Бюджетного кодексу України, частиною другою статті 70 та статтею 25 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати право виконавчому комітету міської ради розмістити тимчасово вільні залишки коштів міського бюджету на вклад (депозит) у Сумській філії ВАТ АБ ,,Укргазбанк” на умовах та у терміни, визначені договором. 
  2. Доручити міському голові (Мінаєву Г.М.) укласти відповідний депозитний договір з Сумською філією ВАТ АБ ,,Укргазбанк”. 
  3. Надати доручення фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.), як органу, на який покладено функції, пов’язані з управлінням коштами міського бюджету, на відкриття депозитного рахунку в Сумській філії ВАТ АБ ,,Укргазбанк” та здійснення операцій по депозитному рахунку (зарахування та повернення коштів) відповідно до умов, визначених депозитним договором. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.). 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово – бюджетну комісію Сумської міської ради (Теліженко О.М.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 13-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав