429-МР

Документи » Рішення міської ради » 429-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" березня 2007 р № 429-МР
м. Суми

Про затвердження Правил розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м. Суми

З метою упорядкування розміщення малих архітектурних форм на території м. Суми, з урахуванням «Методичних рекомендацій щодо встановлення порядку розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності», затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 04.09.06 № 296, на підставі Закону України «Про планування та забудову територій» від 20.04.00 № 1699-ІІІ, керуючись пунктом 44 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Правила розміщення і утримання малих архітектурних форм для здійснення підприємницької та іншої діяльності на території м. Суми (додаються).
  2. Встановити, що стаціонарні малі архітектурні форми для здійснення підприємницької та іншої діяльності відносяться до тимчасових споруд, свідоцтво на право власності яких не видається, а надані в оренду земельні ділянки для їх розміщення викупу не підлягають.
  3. Виконавчим органам міської ради у місячний термін з дня набрання чинності даного рішення привести розпорядчі документи у відповідність до прийнятого рішення.
  4. Суб’єктам підприємницької діяльності привести у відповідність з даним рішенням розміщення малих архітектурних форм на території м. Суми у трьохмісячний термін.
  5. Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області вживати заходів щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на території м. Суми та про результати щоквартально інформувати міську раду. Термін: постійно.
    Відповідальний: начальник СМВ УМВСУ в Сумській області.
  6. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 20.08.04 № 484-МР «Про правила розміщення і утримання малих архітектурних форм на території міста Суми».
  7. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Правила розміщення і утримання малих архітектурних форм на території міста Суми [138.5 Kb] (cкачувань: 1281) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 12-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав