383-МР

Документи » Рішення міської ради » 383-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "07" лютого 2007 р № 383-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Суми у державну власність

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 11.10.06 № 37018.3.1406 щодо передачі з комунальної власності у державну власність проїзної частини ділянок доріг та вулиць, що суміщаються з дорогами загального користування Службою автомобільних доріг у Сумській області, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: проїзної частини ділянок доріг та вулиць, що суміщаються з дорогами загального користування Службою автомобільних доріг у Сумській області, які розташовані у місті Суми по вулицям: Баумана, Білопільський шлях, Ковпака, Орджонікідзе, Привокзальна, Роменська, Чернігівська, Червонопрапорна, Чехова, по проспекту Курському (ділянка від вул. Ковпака до межі м. Суми), за умови:
  1.1. Своєчасного проведення щорічних поточних (а при необхідності і капітальних) ремонтів проїзної частини вказаних доріг.
  1.2. Якісного, щоденного прибирання проїзної частини доріг у літній період та забезпечення безперебійного руху автотранспорту по вказаним дорогам у зимовий період.
  1.3. Одночасній передачі у складі доріг для повного утримання:
  1.3.1. мосту через р. Сумку, який розташований на вулиці Білопільський шлях;
  1.3.2. мосту через р. Псел, який розташований на вулиці Червонопрапорній;
  1.3.3. шляхопроводу по вулиці Чернігівській;
  1.3.4. двох шляхопроводів по вулиці Привокзальній. 
 2. Управлінню майна комунальної власності міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу у державну власність вказаних у пункті 1 цього рішення об’єктів в порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 5-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав