382-МР

Документи » Рішення міської ради » 382-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "07" лютого 2007 р № 382-МР
м. Суми

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району майна комунальної власності територіальної громади міста Суми для розташування центральної районної лікарні

Розглянувши звернення голови Сумської районної ради від 23.01.07 № 01-16/26 а щодо передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району майна комунальної власності колишнього табору «Зоряний», який знаходиться в господарському віданні Державного комунального підприємства по ремонту, будівництва та експлуатації автошляхів „Шляхрембуд” для розташування центральної районної лікарні Сумського району, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.01.07 № 51 «Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо розгляду питання про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Суми до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району» та з метою вирішення питання надання соціально-побутових послуг населенню Сумського району, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Сумського району майно комунальної власності територіальної громади міста Суми колишнього табору «Зоряний» загальною первісною вартістю 1230286,00 (один мільйон двісті тридцять тисяч двісті вісімдесят шість) грн. згідно з додатком до цього рішення для розташування центральної районної лікарні Сумського району на підставі угоди про його цільове використання.
  2. Доручити до 15.03.2007 року міському голові укласти угоду з Сумською районною радою про передачу та використання майна комунальної власності територіальної громади міста Суми колишнього табору «Зоряний» для розташування центральної районної лікарні Сумського району.
  3. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) після укладення угоди відповідно до пункту 2 цього рішення передати майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Державному комунальному підприємству по ремонту, будівництву та експлуатації автошляхів «Шляхрембуд» (Вегера О.О.) після укладання угоди відповідно до пункту 2 цього рішення зняти з балансу майно, зазначене в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради по належності, а контроль - на постійні комісії: з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Єфіменко К.В.) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту і праці (Сергєєва О.В.) .

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік будівель та споруд колишнього табору «Зоряний», який знаходиться в господарському віданні державного комунального підприємства по ремонту, будівництву та експлуатації автошляхів «Шляхрембуд» [55 Kb] (cкачувань: 243) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 5-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав