366-МР

Документи » Рішення міської ради » 366-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2007 р № 366-МР
м. Суми

Про зміни до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 332-МР „Про зміни до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287 – МР „Про перейменування Управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в місті Суми адміністрації”

Розглянувши пропозиції Ковпаківської та Зарічної районних в місті Суми адміністрацій щодо необхідності внесення змін до додатку до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 332-МР «Про зміни до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287 – МР «Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в м. Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в місті Суми адміністрації», з метою ефективного вирішення питань, що виникають у Зарічній та Ковпаківській районних в м. Суми адміністрацій та фізичними особами, підприємствами, установами та організаціями міста Суми з приводу дотримання належного санітарного стану та благоустрою районів м. Суми, конкретизації повноважень Зарічної та Ковпаківської районних в м. Суми адміністрацій з питань опіки та піклування, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом „д” частини першої статті 83 Статуту територіальної громади міста Суми , Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 332-МР „Про зміни до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287 – МР „Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в м. Суми районів у Зарічну та Ковпаківську в місті Суми адміністрації”, а саме:
  1.1. Абзац 8 пункту 1.10. додатку до вищевказаного рішення після слів „видає накази” доповнити словами „та розпорядження”.
  1.2. Пункт 2.8. доповнити абзацами наступного змісту:

  „ - надання правової допомоги громадянам з питань опіки та піклування.”
  „ - ведення обліку повнолітніх осіб, які перебувають під опікою та піклуванням.”

  1.3. З частини „а) власні повноваження” пункту 2.10. виключити абзац
  „ - створення ради з опіки та піклування”, включивши його в частину „б) делеговані повноваження”.
  1.4. Пункт 2.10. доповнити абзацом наступного змісту:

  „ - приймання участі у судових засіданнях по визнанню громадян недієздатними, безвісно відсутніми, померлими та по захисту прав підопічних.”

 2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 14-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав