362-МР

Документи » Рішення міської ради » 362-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2007 р № 362-МР
м. Суми

Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню документів, що посвідчують право власності або оренди на землю, відповідно до статей 12, 93, 116, 118, 121, 124, 125 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Передати у власність та в оренду земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування:
  • 1.1. Для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд згідно з додатком № 1.
  • 1.2. Для ведення садівництва згідно з додатком № 3.
  • 1.3. Передати у спільну часткову власність та в оренду земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд громадянам, яким належать житлові будинки на праві спільної часткової власності згідно з додатком № 2.
  Для співвласників цих об'єктів розмір спільних часток земельних ділянок визначається пропорційно розмірам часток спільної власності на будинок, будівлю, споруду.
 2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати земельні ділянки громадянам згідно з розробленими проектами відведення, згідно з додатком № 4 за умови укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
 3. Передати у власність земельні ділянки громадянам, яким вони були надані раніше в користування для ведення особистих селянських господарств згідно з додатком № 5.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 21 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 26 лютого 1997 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. 2-Продольній, 52 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Гащенку Івану Радіоновичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гащенка А.І. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 94 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Новолепехівській, 54 площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Білашенку Віктору Олексійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Де-Кен-Не О. І. про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 93 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Новолепехівській, 54 площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Білашенку Олексію Васильовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Де-Кен-Не О. І. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 25 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 26 лютого 1997 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Пролетарській, 82 площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Клочку Борису Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 368 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” площею 0,05 га Лепехіній Зінаїді Сергіївні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Павлюченка В. А. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки №24 для ведення садівництва в садівничому товаристві „Фрунзенець” площею 0,0650 га Зубко Ганні Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку №1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Бузкова, 66 площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Хвостик Ользі Федорівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 243 додатку № 51 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Народній, 20 площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Суровцову Олександру Миколайовичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Суровцова Б. П. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 256 додатку № 134 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Цимлянській, 9 площею 0,04 га для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Сіталову Євгену Івановичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сітала Б.І. про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 172 додатку № 25 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Тополянській, 56 площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Шапоренко Ганні Павлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мозгового С.В. про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 326 додатку № 50 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. 26 Б. Комісарів, 38 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Коломійцю Івану Петровичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ликової Т.І. та Дриги Л.І. про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 12 додатку № 118 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки №25 для ведення садівництва в садівничому товаристві „Монтажник” (Олдиш-86) площею 0,06 га Гомечку Василю Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 16. Вважати таким, що втратив чинність пункт 73 додатку №1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 05 липня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки по вул. Смирнова, 20 площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ємельяненко Вірі Петрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ємельяненка О.М. про скасування рішення.
 17. Унести зміни в пункт 26 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 25 жовтня 2006 року № 210 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, внесення змін та скасування рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільно-часткову власність земельної ділянки площею 0,0567 га вул. Шишкарівській, 30, а саме: в графу 2 замість “ Чижова Людмила Іванівна Демиденко Людмила Івнанівна” записати „Чижова Людмила Іванівна Демиденко Олена Іванівна”.
 18. Унести змiни в пункт 17 додатку № 4 до рiшення Сумської мiської ради вiд 28 квiтня 2004 року № 792 - МР „Про передачу у власнiсть, оренду та змiну цiльового призначення земельних дiлянок громадянам” стосовно надання земельної дiлянки Хоменку Івану Дмитровичу, а саме: в графу 3 замiсть “вул. Заслонова, 22а” записати “вул. Заслонова, 22” та вважати таким, що втратив чинність пункт 14 рiшення Сумської мiської ради вiд 29 листопада 2006 року № 245 – МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради”.
 19. Унести змiни в пункт 6 додатку №4 до рiшення Сумської мiської ради вiд 27 вересня 2006 року № 185 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільну сумісну власність земельної дiлянки по вул. Сергiя Лазо, 14 для ведення садівництва Герману Петру Михайловичу та Лебединському Едуарду Анатолiйовичу, а саме: в графу 4 замiсть „Ѕ від 0,0459 Ѕ від 0,0459” записати „Ѕ від 0,0495 Ѕ від 0,0495”.
 20. Вважати такими, що втратили чинність пункт 7 рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року № 185-МР “Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішення Сумської міської ради” та пункт 13 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1242 -МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки у спільну часткову власність Ткаченко Валентині Петрівні, Хижняк Наталії Павлівні, Терещенку Анатолію Вікторовичу.
 21. Вважати таким, що втратив чинність пункт 172 додатку № 51 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. 2-й Продольній, 13 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Лозовецькому Григорію Тимофійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ткачової Н.О. про скасування рішення.
 22. Унести змiни в пункти 1, 2 додатку №3 до рiшення Сумської мiської ради вiд 29 листопада 2006 року № 185 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у власність земельних дiлянок №226 та №227 для ведення садівництва відповідно Золотавіній Наталії Василівні та Золотавіну Миколі Євгеновичу, а саме: в графу 3 замiсть “ садівниче товариство „Енергетик” записати “садівниче товариство „Енергетик-2”.
 23. Унести зміни в пункт 83 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу у власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання земельної ділянки по вул. 40 років Жовтня, 10 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, а саме: в графу 2 замість слів „Лінник Сергій Володимирович” записати слова „Линник Сергій Володимирович”.
 24. Унести зміни в пункт 32 додатку до рішення Сумської міської ради від 23 квітня 2003 року „Про затвердження розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах приватної власності” стосовно уточнення площі земельної ділянки № 91 в садівничому товаристві „Залізничник-1” площею 0,0709 га для ведення садівництва, а саме: в графу 2 замість слів „Загарулько Любов Кирилівна” записати слова „Загорулько Любов Кирилівна”.
 25. Унести зміни в пункт 19 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 27 грудня 2006 року № 344 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ударників, 18, а саме: в графу 2 замість слів „Федерко Сергій Іванович” записати слова „Федорко Сергій Іванович”.
 26. Вважати таким, що втратив чинність пункт 19 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 18 квітня 2001 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки по пров. Одеському, 8 площею 0,1060 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Сугак Світлані Миколаївні та Глянько Анатолію Михайловичу в зв’язку зі зверненням землевпорядної організації.
 27. Вважати таким, що втратив чинність пункт 73 додатку № 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Декабристів, 67 площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Ліфенко Харитині Олександрівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Книша А. О. про скасування рішення.
 28. Вважати таким, що втратив чинність пункт 22 додатку № 3 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по пров. Профсоюзному, 11 площею 0,04 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Мігунову Василю Микитовичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Русака В. Ф. про скасування рішення.
 29. Вважати таким, що втратив чинність пункт 103 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Кармелюка, 25 площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Глушкову Володимиру Архиповичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кулешової Т. В. про скасування рішення.
 30. Вважати таким, що втратив чинність пункт 36 додатку № 4 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок громадянам” стосовно надання у власність земельної ділянки №142 для ведення садівництва в садівничому товаристві „Тепличний” площею 0,06 га Костеріній Тетяні Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Дегтярьова А.М. про скасування рішення.
 31. Вважати таким, що втратив чинність пункт 129 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки по вул. Добровільній, 8 площею 0,04 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Братушці Михайлу Хомичу в зв’язку з його смертю, неотриманням ним державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Федорової Н. М. про скасування рішення.
 32. Вважати таким, що втратив чинність пункт 75 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки для ведення садівництва в садівничому товаристві „Енергетик - 1” площею 0,04 га Авраменко Лідії Петрівні в зв’язку з її смертю, неотриманням нею державного акту на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Матвієнка М. С. про скасування рішення.
 33. Унести зміни в пункт 26 додатку № 3 до рішення Сумської міської ради від 29 листопада 2006 року № 245 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у спільну часткову власність земельної ділянки Івановій Ксенії Сергіївні та Баласюковій Любові Іллівні для ведення садівництва по вул. Садовій, 26, а саме: в графу 4 замість „1/2 від 0,0108 1/2 від 0,0108” записати „1/2 від 0,0108 13/100 від 0,0108”.
 34. Унести зміни в пункт 14 додатку № 2 до рішення Сумської міської ради від 29 листопада 2006 року № 245 - МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно передачі у спільну часткову власність земельної ділянки Ярошенку Григорію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Якіра, 39, а саме: в графи 6 та 8 записати відповідно замість „23/100 від 0,0961” записати „32/100 від 0,0961”.
 35. Встановити термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку.
 36. Громадянам - власникам та орендарям земельних ділянок протягом трьох місяців виготовити правовстановлюючі документи на землю.
 37. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [162.5 Kb] (cкачувань: 332) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 14-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав