357-МР

Документи » Рішення міської ради » 357-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2007 р № 357-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 24.02.99 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми чотирьох квартир”

З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 24.02.99 «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми чотирьох квартир», виклавши пункти 3 та 4 в такій редакції:

    «3. Оформити право власності на квартиру, зазначену в підпункті «б» пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
    4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати квартиру, зазначену в підпункті «б» пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.»

  2. Пункт 3 рішення Сумської міської ради від 24.02.99 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми чотирьох квартир” вважати пунктом 5. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 14-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав