356-МР

Документи » Рішення міської ради » 356-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2007 р № 356-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку по вул. Н. Сироватській, 65

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумихімпром» щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, який розташований у місті Суми по вул. Нижньосироватській, 65, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку для проживання одиноких з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями, який розташований у місті Суми по вул. Нижньосироватській, 65 від відкритого акціонерного товариства «Сумихімпром».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) здійснити приймання гуртожитку для проживання одиноких, зазначеному у пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на гуртожиток, зазначений у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати гуртожиток, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 14-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав