354-МР

Документи » Рішення міської ради » 354-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2007 р № 354-МР
м. Суми

Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців

З метою врегулювання механізму використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм та доручень виборців, відповідно до статей 89, 91 Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 23 частини першої статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців (додаток додається).
  2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 12 лютого 2003 року № 325-МР ,,Про порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців” зі змінами і доповненнями.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово - бюджетну комісію Сумської міської ради (Теліженко О.М. ). 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців [16.44 Kb] (cкачувань: 187)Дата публікації: 14-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав