351-МР

Документи » Рішення міської ради » 351-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "31" січня 2007 р № 351-МР
м. Суми

Про надання дозволу на одержання кредиту комунальному підприємству Сумської міської ради ”Електроавтотранс” та передачу в заставу майнових прав

У зв’язку із скрутним фінансовим становищем, викликаним затримкою фінансування державних субвенцій за перевезення пільгових категорій населення, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству Сумської міської ради „Електроавтотранс” отримати кредит у формі „Відновлювана кредитна лінія” з лімітом кредитування у 1 млн. (один мільйон) гривень 00 копійок в Сумській філії Відкритого акціонерного товариства Комерційний банк „Хрещатик” строком на один рік для виплати заробітної плати та платежів, пов’язаних з її виплатою, зі сплатою 16 % річних. 
  2. Надати в заставу затверджені місцевим бюджетом м. Суми компенсаційні виплати за пільгове перевезення пасажирів на 2007 рік у розмірі 7 млн. 319,0 тис. грн. 
  3. Надати право підпису договору кредитної лінії, договорів застави та інших документів, пов’язаних з отриманням кредиту та надання в заставу майнових прав директору комунального підприємства Сумської міської ради “Електроавтотранс” Левченку Володимиру Юхимовичу.
  4. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 14-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав