348-МР

Документи » Рішення міської ради » 348-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 348-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1 при умові виконання пункту 1.4. рішення Сумської міської ради від 27 вересня 2006 року №188-МР „Про затвердження положення про проведення конкурсу на право розміщення об’єктів містобудування для здійснення господарської діяльності на землях Сумської міської ради”.
  2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2 за умови укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
  3. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою документів, що підтверджують межі та розміри земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям (зміна цільового призначення) згідно з додатком № 3 за умов укладання договорів про обмеження права на земельну ділянку відповідно до Тимчасового порядку надання земельних ділянок із земель комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів.
  4. Продовжити термін дії пункту 2 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1626 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розташування кладовища для поховання людей в районі 40-ї підстанції комунальному підприємству „Спеціалізований комбінат” терміном на три місяці з моменту вступу цього рішення в дію.
  5. Продовжити термін дії пункту 13 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради від 21 червня 2006 року № 65 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації із землеустрою у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки ВАТ „Державний експортно-імпортний банк України”, під розміщення філії банку (добудова до існуючого приміщення), площа Незалежності, 1 терміном на шість місяці з моменту вступу цього рішення в дію.
  6. Встановити термін дії рішення - шість місяців з моменту набуття ним чинності . 
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [132 Kb] (cкачувань: 361) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 28-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав