343-МР

Документи » Рішення міської ради » 343-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 343-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж будівель і споруд або передачу їх іншими способами громадянами, підприємствами, підприємцями, установами і організаціями, відповідно до статей 12, 123,124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємств, організацій, установ, підприємців та дії договорів оренди землі згідно з додатком № 1.
  2. Надати земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам та підприємцям згідно з додатком № 2.
  3. Встановити орендну плату за землю підприємствам, установам, організаціям та підприємцям, згідно додатка № 2 до рішення, в розмірі відповідного відсотку від грошової оцінки земельної ділянки, зазначеного у графі 6 вказаного додатка. 
  4. Продовжити термін дії пункту 9 додатка №2 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1385 - МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання земельної ділянки ТОВ „Еверест”, розташованої за адресою: вул. Харківська, 24 на три місяці з моменту вступу цього рішення в дію.
  5. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме: 5.1 Унести зміни в пункт 10 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1618 - МР „ Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради ” стосовно надання земельної ділянки ЗАТ „Технологія” по вул. 3-я Заводська, 3, а саме: в графу 4 замість цифр „0,8010” записати цифри „0,7942 ”. 5.2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 7 додатку №2 до рішення Сумської міської ради від 14 червня 2006 року №52– МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання в оренду земельної ділянки по вул. Харківській, 122 під розміщення складу готової продукції ТОВ „Техносплав”.
  6. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям протягом трьох місяців оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [63 Kb] (cкачувань: 372) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав