325-МР

Документи » Рішення міської ради » 325-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 325-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 22 листопада 2000 року “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 11 по вул. Робітничій, 54”

З метою забезпечення реєстрації об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми та проведення її в порядку, встановленому чинним законодавством, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 22 листопада 2000 року “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 11 по вул. Робітничій, 54”, виклавши пункти 4 та 5 у такій редакції:

    «4. Оформити право власності на квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
    5. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б. В.) зареєструвати квартиру, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.»

  2. Пункт 4 рішення Сумської міської ради від 22 листопада 2000 року “Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Суми квартири № 11 по вул. Робітничій, 54” вважати пунктом 6.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав