319-МР

Документи » Рішення міської ради » 319-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 319-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до Статуту комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Суми

З метою приведення у відповідність до вимог існуючого законодавства, відповідно до Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 16.12.2004 р. № 2247-ІV та „Про внесення змін до деяких законів України щодо розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової техніки, військової зброї і боєприпасів до неї” від 13.01.2005 р. № 2340-ІV та Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності” функціонування стрілецького тиру невійськового призначення у комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Суми, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни і доповнення до Статуту комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Суми, а саме:
    1.1. У пункт 5.5. після слів „приміщення для інженерно-технічного та навчально-допоміжного персоналу” доповнити наступним „стрілецького тиру невійськового призначення”.
    1.2. У пункті 5.5. замість слів „клімати психологічного розвантаження тощо” записати „кімнати психологічного розвантаження тощо”. 
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на управління освіти Сумської міської ради (Кошовий М.В.), а контроль на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав