316-МР

Документи » Рішення міської ради » 316-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 316-МР
м. Суми

Про внесення змін у додаток № 2 до рішення Сумської міської ради від 24 грудня 2003 року № 661-МР „Про утворення міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”

Розглянувши пропозиції центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Сумської міської ради та комісії з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді щодо необхідності вдосконалення структури центру, з метою оптимізації його роботи, раціонального використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни у додаток № 2 до рішення Сумської міської ради від 24 грудня 2003 року № 661-МР „Про утворення міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, а саме: в зв’язку з встановленням сигналізації – вивести із штату міського центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” з 01 січня 2007 року посади сторожів 3 (три) одиниці. 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на директора центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” Гонтовенка Є.В.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 23-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав