309-МР

Документи » Рішення міської ради » 309-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 309-МР
м. Суми

Про створення міського комунального закладу „Дитячо - юнацька спортивна школа з вільної боротьби”

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.10.06 № 555 „Про стан та перспективи реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту області”, рішення комісії з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді Сумської міської ради та з метою створення умов розвитку олімпійських видів спорту, залучення дітей та підлітків до занять спортом, керуючись пунктом 4 статті 14 Закону України “Про позашкільну освіту” та пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити з 01 січня 2007 року міський комунальний заклад „Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби” у кількості 16,5 штатних одиниць за рахунок коштів міського бюджету (додаток 1).
  2. Затвердити Статут міського комунального закладу „Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби” (додаток 2).
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) опрацювати питання фінансування міського комунального закладу „Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби” та внести на розгляд чергової сесії Сумської міської ради питання щодо уточнення міського бюджету на 2007 рік.
  4. Управлінню комунального майна та приватизації (Щербак В.І.) вирішити питання розміщення міського комунального закладу „Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби” у приміщенні по вул. Металургів, 17.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на виконуючого обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [81.5 Kb] (cкачувань: 1586) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав