307-МР

Документи » Рішення міської ради » 307-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" грудня 2006 р № 307-МР
м. Суми

Про міську комплексну програму “Молодь міста Суми” на 2007-2011 роки

З метою реалізації державної молодіжної політики, поліпшення соціально-економічного становища молоді, створення умов для життєвого самовизначення і самореалізації молодих громадян, більш широкого залучення її до участі в процесах державотворення, підтримки молодіжних та дитячих організацій, активізації діяльності органів місцевого самоврядування на вирішення цих та інших проблем розроблена комплексна програма “Молодь міста Суми” на період 2007-2011 роки. Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити комплексну програму “Молодь міста Суми” на 2007-2011 роки ( додається ).
  2. Створити комунальну установу «Міський молодіжний центр» та затвердити Положення про її діяльність.
  3. При формуванні бюджету на 2007 та наступні роки передбачати кошти на реалізацію заходів, визначених програмою.
  4. Унести питання вирішення молодіжних програм і проектів до соціально-економічних угод з підприємствами різних форм власності, розташованими на підвідомчих територіях, ширше залучати громадські, благодійні організації й фонди для надання допомоги малозабезпеченим молодим сім’ям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам по різних напрямках.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на виконавчий комітет, а контроль - на постійну комісію з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [160 Kb] (cкачувань: 349) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-01-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав