140-МР

Документи » Рішення міської ради » 140-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" вересня 2006 р № 140-МР
м. Суми

Про погодження інвестиційних пропозицій щодо модернізації, реконструкції обладнання і нового будівництва по енергозбереженню та економії паливно-енергетичних ресурсів цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у місті Суми на 2006-2010 роки

Розглянувши надані товариством з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго” інвестиційні пропозиції щодо модернізації, реконструкції обладнання і нового будівництва по енергозбереженню та економії паливно-енергетичних ресурсів цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у місті Суми на 2006-2008 роки, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити інвестиційні пропозиції щодо модернізації, реконструкції обладнання і нового будівництва по енергозбереженню та економії паливно-енергетичних ресурсів цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у місті Суми на 2006-2008 роки згідно з додатком до цього рішення.
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести зміни до договору оренди цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у місті Суми від 1 вересня 2005 року № УКМ – 0047 з урахуванням інвестиційних пропозицій, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Доручити міському голові підписати зміни до договору оренди, зазначені у пункті 2 цього рішення.
  4. Товариству з обмеженою відповідальністю “Сумитеплоенерго” провести енергоаудит цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії для визначення напрямків подальшої модернізації та реконструкції з метою енергозбереження та економії паливно-енергетичних ресурсів. Враховуючи висновки енергоаудиту та інвестиційні пропозиції, з залученням проектно-експертних організацій, розробити та затвердити не пізніше І кварталу 2007 року інвестиційну програму модернізації, реконструкції обладнання та енергозбереження ТОВ „Сумитеплоенерго” до 2010 року.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В., а контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій (Руденко В.С.) та на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (Єфіменко К.В.).

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Інвестиційні пропозиції [87.5 Kb] (cкачувань: 357) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав