135-МР

Документи » Рішення міської ради » 135-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" вересня 2006 р № 135-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів права власності, розташованих по вул. Праці, 3, по вул. Ковпака, 7 та по вул. Металургів, 38 від ВАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе”

Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М.В. Фрунзе” щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів права власності, розташованих по вул. Праці, 3, по вул. Ковпака, 7 та по вул. Металургів, 38, керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми об’єктів права власності, розташованих по вул. Праці, 3, по вул. Ковпака, 7 та по вул. Металургів, 38 від ВАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. М. В. Фрунзе”. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приймання об’єктів, зазначених у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Оформити право власності на об’єкти, зазначені у пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  4. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на об’єкти, зазначені у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 9-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав