134-МР

Документи » Рішення міської ради » 134-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" вересня 2006 р № 134-МР
м. Суми

Про врегулювання деяких питань оплати праці працівників органів місцевого самоврядування

З метою врегулювання умов оплати праці працівників органів місцевого самоврядування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2006 року № 984 «Деякі питання оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Здійснити перерахунок заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування за квітень - серпень 2006 року виходячи з обсягу видатків на оплату праці, передбаченого в плані асигнувань. При необхідності, скасувати або внести зміни в установленому порядку до розпоряджень міського голови та наказів щодо встановлення розмірів надбавок та преміювання, передбачених умовами оплати праці, що втратили чинність, та з урахуванням того, щоб сума заробітної плати після її перерахунку не була б нижчою від нарахованої за відповідний місяць. 
  2. З 1 вересня 2006 року привести умови оплати працівників органів місцевого самоврядування у відповідність до асигнувань на оплату праці, затверджених у кошторисах. При необхідності переглянути розміри надбавок за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в сторону їх збільшення або зменшення.
  3. Враховуючи обмежену фінансову можливість міського бюджету в 2006 році, керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради здійснити заходи, спрямовані на економію фонду оплати праці. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О., керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирця В.М. та фінансове управління міської ради (Липова С.А.). 
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово-бюджетну комісію міської ради (Теліженко О.М.).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 9-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав