133-МР

Документи » Рішення міської ради » 133-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" вересня 2006 р № 133-МР
м. Суми

Про внесення доповнень в додаток №2 до рішення Сумської міської ради від 12 лютого 2003 року №325–МР ,,Про порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців”

Враховуючи звернення депутатів Сумської міської ради щодо направлення коштів міського бюджету, передбачених на виконання виборчих програм і доручень виборців, керуючись підпунктом 23 частини першої статті 26 та частиною другою статті 64 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести доповнення в додаток № 2 до рішення Сумської міської ради від 12 лютого 2003 року № 325 – МР ,,Про порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців” (зі змінами та доповненнями) згідно з додатком.
  2. Викласти в новій редакції пункт 4 Порядку використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 12 лютого 2003 року № 325–МР ,,Про порядок використання коштів міського бюджету на виконання виборчих програм і доручень виборців”:
    ,,4. При неподанні окремими депутатами заяв до затвердження міського бюджету вказані кошти резервуються в міському бюджеті по КФК 250102 ,,Резервний фонд” з подальшим їх перерозподілом. Заяви подаються не пізніше 15 жовтня поточного року”.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну планово – бюджетну комісію Сумської міської ради (Теліженко О.М.) та фінансове управління Сумської міської ради (Липова С.А.). 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Перелік видатків, що можуть здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету, передбачених на виконання виборчих програм і доручень виборців [48.5 Kb] (cкачувань: 323) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 9-10-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав