65-МР

Документи » Рішення міської ради » 65-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" червня 2006 р № 65-МР
м. Суми

Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, відповідно до статей 12, 118, 123, 124, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям згідно з додатком № 1.
 2. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам згідно з додатком № 2.
 3. Надати згоду на перепогодження технічної документації із землеустрою документів, що підтверджують межі та розміри земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям (зміна цільового призначення) згідно з додатком № 3.
 4. Надати дозвіл на внесення змін до землевпорядної документації щодо коригування меж прибудинкової території ТОВ „Автомобільна група „Богдан” за адресою: вул. Роменська, 90.
 5. Продовжити термін дії пункту 7 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1247 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки під розміщення офісу за адресою: вул. Вільний лужок, 6 ТОВ „Будівельно-монтажне управління № 3” терміном до 01 серпня 2006 року.
 6. Унести зміни в пункт 22 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 26 жовтня 2005 року № 1446-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою ТОВ „Альфа-Група” по вул. Воєводіна, 25, а саме: в графу 3 замість слів „Землі комерційного використання під розміщення складських приміщень” записати слова „Землі комерційного використання під розміщення складських приміщень та виробничого цеху”.
 7. Вважати таким що втратив чинність пункт 58 додатка № 1 до рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2005 року № 1391 – МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання земельної ділянки вищому навчальному закладу „Київський університет культури” за адресою: вул. Гагаріна в зв’язку з нерозробленням проекту відведення в шестимісячний термін.
 8. Унести зміни в пункт 37 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1551-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою підприємцю Жуплєву Андрію Володимировичу по вул. Воровського, 24 «И», а саме: в графі 6 замість слів „ За рахунок земель промисловості Сумської міської ради” записати слова «За рахунок земель ТОВ «Сумимеблі» за згодою». 
 9. Продовжити термін дії пункту 3 додатка № 3 до рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2005 року № 1189 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на перепогодження документів, що підтверджують межі та розміри земельної ділянки (зміна цільового призначення) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в садівничому товаристві „Монтажник” Власенку Олександру Леонідовичу терміном до 01 серпня 2006 року.
 10. Продовжити термін дії пункту 2 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 03 серпня 2005 року №1345 - МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки Деркачу Миколі Андрійовичу по вул. Замостянська, 1/11-а для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд терміном до 01 серпня 2006 року. 
 11. Скасувати рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року №1543-МР „Про скасування пункту 67 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 05 липня 2005 року № 1263-МР” та продовжити термін дії пункту 67 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 05 липня 2005 року № 1263-МР „Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та перепогодження технічної документації у зв’язку зі зміною цільового призначення земельних ділянок, внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Козацький вал, 1 під будівництво торговельно-офісного комплексу ТОВ фірмі „Сарекс” до 01 грудня 2006 року. 
 12. Встановити термін дії рішення - шість місяців з моменту набуття ним чинності. 13. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [102.5 Kb] (cкачувань: 353) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав