64-МР

Документи » Рішення міської ради » 64-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "21" червня 2006 р № 64-МР
м. Суми

Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі звернень та наданих документів, відповідно до статей 12, 124, 141, пункту 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вилучити земельні ділянки у підприємств, установ, організацій та підприємців згідно з додатком №1.
 2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком №2 та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 6 зазначеного додатка.
 3. Продовжити термін оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям згідно з додатком № 3 та встановити орендну плату в розмірі відповідного відсотка від грошової оцінки земельної ділянки, вказаного у графі 5 зазначеного додатка. 
 4. На підставі рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року №1160-МР “Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” унести зміни до рішень Сумської міської ради в частині застосування відсотків, що враховуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками, а саме:
  • 4.1 Унести зміни в пункт 1 додатка №1 до рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 864-МР „Про надання, зміну цільового призначення та продовження терміну оренди земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки ТОВ „Пік” за адресою: вул. Горького, 23/1, а саме: в графу 6 замість цифри „8” записати цифру „6”.
  • 4.2 Унести зміни в пункт 10 додатка до рішення Сумської міської ради від 29 грудня 2004 року № 985-МР „Про надання в оренду земельних ділянок установам, підприємствам, організаціям і підприємцям, та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки акціонерно-комерційному банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”, а саме: графу 3 замість слів „Для розміщення Сумської обласної філії акціонерно- комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”, записати слова „Землі комерційного використання під розміщення Сумської обласної філії акціонерно-комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк”, в графу 4 замість цифр „0,4439” записати цифри „0,3088”, в графу 6 замість цифри „10” записати цифру „5,0”.
  • 4.3 Унести зміни в пункт 37 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 4 грудня 2002 року № 226-МР „Про вилучення, надання та продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям” в частині надання в оренду земельної ділянки за адресою: Червона площа, сквер (вул. Кузнечна) підприємцю Фесенко Наталії Вячеславівні, а саме: в графу 6 замість цифри „17” записати цифру „5”.
  • 4.4. Унести зміни в пункт 18 додатка до рішення Сумської міської ради від 2 лютого 2005 року № 1092-МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки під розміщення кіоску по ремонту взуття за адресою: вул. Прокоф’єва, 25, а саме: в графу 6 замість цифри „3,0” записати цифру „1,5”, а також в графу 2 замість слів „Приватна будівельна фірма „Вітус” записати слова „Приватна будівельна фірма „Витус”.
  • 4.5. Унести зміни в пункт 9 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 21 листопада 2001 року „Про вилучення та надання земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і громадянам” в частині надання в оренду земельної ділянки ТОВ „СП” під будівництво стаціонарної автозаправочної станції за адресою: вул. Курська, 2/а, а саме: в графу 6 замість цифр „10,0” записати цифри „4,0”.
  • 4.6. Унести зміни в пункт 5 додатка до рішення Сумської міської ради від 23 лютого 2005 року №1115 – МР „Про надання в оренду земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки під розміщення кіоску підприємцю Думенку Олександру Івановичу за адесою: вул. Ковпака, 77, а саме: в графу 6 замість цифр „10,0” записати цифри „5,0”.
  • 4.7. Унести зміни в пункт 3 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 5 лютого 2003 року № 305 – МР „Про вилучення, надання та продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям та підприємцям” в частині надання в оренду земельної ділянки під будівництво магазину підприємцю Нікітіній Марині Олександрівні за адресою: вул. Холодногірська, 41а, а саме: в графу 6 замість цифр „2,0” записати цифри „3,0”.
 5. У зв’язку з допущеними помилками внести уточнення до рішень Сумської міської ради, а саме:
  • 5.1. Унести зміни в пункт 19 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1627 - МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки підприємцю Дейнезі Юрію Леонідовичу за адресою: пр. ім. М. Лушпи (між будинками № 32 та № 42), а саме: в графу 3 замість цифр „0,0810 10 років ” записати цифри „0,0857 10 років”
  • 5.2. Унести зміни в пункт 56 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 22 лютого 2006 року № 1627 - МР „Про вилучення, надання в оренду, продовження терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки виробничо-комерційній фірмі „Побутсервіс” у формі ТОВ за адресою: вул. Реміснича, 12 а, а саме: в графу 3 замість адреси „ вул. Реміснича, 12 а ” записати адресу „вул. Реміснича, 6 а ” в зв’язку з помилкою архітектури у присвоєнні адреси та внести відповідні зміни в договір оренди земельної ділянки.
  • 5.3. Унести зміни в пункт 8 до рішення Сумської міської ради від 20 лютого 2002 року „Про вилучення та надання земельних ділянок підприємствам, установам, організаціям та підприємцям” стосовно надання в оренду земельної ділянки під розміщення торгівельно комплексу за адресою: вул. Набережна р. Стрілки, 10 а підприємцю Ісмаілову Расулу Аділь огли, а саме: установити розмір орендної плати за рік за землю у відсотках до грошової оцінки земельної ділянки – 5,0
  • 5.4. Унести зміни в пункт 1 додатка № 2 до рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року № 1559 - МР „Про припинення та перехід права користування земельними ділянками та внесення змін до рішень Сумської міської ради” в частині надання в оренду земельної ділянки підприємцю Вінниченку Володимиру Миколайовичу під розміщення об’єктів торгівлі, складських приміщень та деревообробки за адресою: вул. Тополянська, 12, а саме: в графу 3 замість цифри „1,1031 ” записати цифру „1,0660”
 6. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям на протязі трьох місяців оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками. 
 7. Управлінню земельних та природних ресурсів та управлінню архітектури та містобудування вжити заходів по врахуванню інтересів територіальної громади м. Суми та проведенню експкртизи доцільності розміщення комплексу по обслуговуванню транспортних засобів з міні-кафе по вул. Д. Коротченко в безпосередній близькості до природоохоронної зони озера Чеха.
 8. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Шилов В.О.).

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [122 Kb] (cкачувань: 354) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав