57-МР

Документи » Рішення міської ради » 57-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 57-МР
м. Суми

Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності та внесення змін до рішень Сумської міської ради

На підставі розробленої та наданої технічної документації по складанню державних актів на право власності на земельну ділянку, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити фактичні межі та розміри земельних ділянок, які передані громадянам у власність згідно з додатком.
  2. Внести зміни в пункт 14 додатка до рішення Сумської міської ради від 25 серпня 2004 року № 911-МР “Про затвердження меж i розмiрiв земельних дiлянок, якi належать громадянам на правах власностi” в частині надання земельної ділянки по вул. Боровій, 4, а саме в графу 2 замість слова „Волков ” записати слово „ Волчков”.
  3. Внести зміни в пункт 45 додатка до рiшення Сумської мiської ради вiд 28 квiтня 2004 року № 793-МР “Про затвердження меж i розмiрiв земельних дiлянок, якi належать громадянам на правах власностi” в частині надання земельної ділянки, а саме: в графу 2 замiсть слів ”Васкалiй” записати слово“Восколей”, в графу 3 замiсть “Котовського,45” записати “вул. Котовського,45/2”.
  4. Внести зміни в пункт 4 додатка до рішення Сумської міської ради від 2 лютого 2005 року № 1087-МР “Про затвердження меж і розмірів земельних ділянок, які належать громадянам на правах власності” стосовно уточненення площі земельної ділянки по вул. Ботанічній,16, а саме в графу 2 замість слів „Телехенко Олексій Романович” записати слова: „Телиженко Олексій Романович”
  5. Установити громадянам термін оренди земельних ділянок 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку.
  6. Громадянам, власникам та орендарям земельних ділянок, в місячний термін виготовити правовстановлюючі документи на землю.
  7. Установити громадянам термін оренди земельних ділянок - 25 років, а орендну плату - в розмірі ставки земельного податку.
  8. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бойка С. О.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [101 Kb] (cкачувань: 295) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав