48-МР

Документи » Рішення міської ради » 48-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 48-МР
м. Суми

Про клопотання перед Державним управлінням екології та природних ресурсів в Сумській області про внесення змін в перелік підприємств, яким необхідно одержати дозвіл на ліміти по розміщенню відходів, виключивши з нього ТОВ “Сумикомунтранс”

У зв’язку з тим, що на теперішній час по місту Суми відсутнє постійне місце для складування твердих побутових відходів, зважаючи на відсутність потреби в отриманні лімітів на утворення та розміщення відходів, згідно з Законом України «Про відходи», «Порядком розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 1998 року, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вийти з клопотанням перед Державним управлінням екології та природних ресурсів в Сумській області про внесення змін в перелік підприємств, яким необхідно одержати дозвіл на ліміти по розміщенню відходів, виключивши з нього ТОВ “Сумикомунтранс”. 
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на управління житлово-комунального господарства міської ради (В.П.Кулішенко).

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 12-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав