41-МР

Документи » Рішення міської ради » 41-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 41-МР
м. Суми

Про передачу приміщень в безкоштовне постійне користування

Для правового оформлення приміщень, які займає Управління МВС України в Сумській області та їх структурні підрозділи, керуючись частиною п’ятою статті 60 розділу ІІІ Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Щербак В.І.) передати в безкоштовне постійне користування наступні приміщення:
  1.1. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області:
  1.1.1. Комплекс будівель по вул. Кірова, 23 для розміщення структурних підрозділів управління;
  1.1.2. Нежитлові приміщення по вул. Кірова, 16, площею 519,8 кв.м, для розміщення відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області та Сумського обласного адресно-довідкового бюро УМВС України в Сумській області;
  1.1.3. Нежитлові приміщення по вул. Нижньохолодногірській, 10, площею 299,4 кв.м, для розміщення Сумського спеціального міжрайонного відділу державної служби по боротьбі з економічною злочинністю при УМВС України в Сумській області.
  1.2. Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області:
  1.2.1. Будівлю по вул. Першотравневій, 21, для розміщення структурних підрозділів;
  1.2.2. Комплекс будівель та споруд по вул. Охтирській, 14, для розміщення Зарічного відділу міліції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області;
  1.2.3. Нежитлові приміщення по вул. Нижньохолодногірській, 8, площею 237,4 кв.м, для розміщення відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб Ковпаківського відділу міліції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області;
  1.2.4. Будівлю по вул. Антонова, 10, для розміщення відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб Зарічного відділу міліції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області.
  1.3. Укласти договори безкоштовного постійного користування на вищезазначені об’єкти в порядку, встановленому чинним законодавством. 
 2. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області (Горпинченко В.М.) та Сумському міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка К.В.) підготувати необхідні документи для укладення відповідних договорів в порядку, встановленому чинним законодавством. 
 3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на вищезазначені об’єкти з видачею свідоцтв про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 12-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав