37-МР

Документи » Рішення міської ради » 37-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 37-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна

У зв’язку з придбанням за кошти державного бюджету майна для забезпечення життєдіяльності комунальних установ, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми майно, зазначене у додатках №№ 1, 2 до цього рішення, в порядку встановленому чинним законодавством. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації міської ради (Щербак В.І.) спільно з Сумським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради (Беспалов М.В.):
    2.1. Взяти на облік майно, зазначене у додатках №№ 1, 2 до цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати в оперативне управління комунальній установі «Соціальний гуртожиток» (Сєркова Г.В.) житлові приміщення по вул. Прокоф’єва, 32 (9 поверх) загальною площею 1030 кв. м та майно, зазначене у додатку № 1 до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.3. Передати в оперативне управління комунальної установі «Центр матері та дитини» (Осадча Н.Г.) нежитлові приміщення по вул. Кірова, 110 загальною площею 377,2 кв. м та майно, зазначене у додатку № 2 до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на житлову будівлю по вул. Прокоф’єва, 32 та нежитлову будівлю по вул. Кірова, 110 площею 377,2 кв. м, з уточненням відповідних площ, з видачею свідоцтв про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додатки [158 Kb] (cкачувань: 348) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав