34-МР

Документи » Рішення міської ради » 34-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 34-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівлі та обладнання ТП-549 по вул.Інтернаціоналістів, 43

Розглянувши звернення акціонерного товариства закритого типу “НОМАК-ІНВЕСТ” щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівлі та обладнання ТП-549 по вул.Інтернаціоналістів, 43, керуючись частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівлю та обладнання ТП-549 по вул. Інтернаціоналістів, 43, загальною вартістю 313 338,47 (грн.)в т.ч. ПДВ, від акціонерного товариства закритого типу “НОМАК-ІНВЕСТ” з послідуючою передачею на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумиобленерго”. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на облік будівлю та обладнання, зазначені в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Здійснити приймання будівлі та обладнання, зазначених в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.3. Передати будівлю та обладнання, зазначені в пункті 1 цього рішення, безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумиобленерго”. 

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 11-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав