33-МР

Документи » Рішення міської ради » 33-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 33-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівельної частини РП-4 “А”, що розташована по вул. Воровського, 8/3

У зв’язку з тим, що РП-4 “А”, що розташовано по вул. Воровського, 8/3 обслуговує житлові будинки від № 33 до № 103 по проспекту Курському, керуючись частиною другою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми будівельну частину РП-4 “А”, що розташована по вул. Воровського, 8/3. 
  2. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на облік об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Передати безкоштовно на баланс та обслуговування відкритому акціонерному товариству “Сумиобленерго” об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Комунальному підприємству “Сумське міське бюро технічної інвентаризації” (Афанасьєв Б.В.) зареєструвати право власності на об’єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, з уточненням місцерозташування, з видачею свідоцтва про право власності за комунальною власністю територіальної громади міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 11-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав