32-МР

Документи » Рішення міської ради » 32-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 32-МР
м. Суми

Про Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

З метою надання мешканцям міста Суми якісних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року №560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” та від 24 січня 2006 року № 45 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 року № 572”, наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 року № 76 “Про затвердження Правил утримання житлових будинків та прибудинкових територій”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 року за № 927/ 11207, керуючись пунктом 44 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” (додається).
  2. Оприлюднити цей Порядок у засобах масової інформації з метою ознайомлення споживачів та виконавців послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.
  3. Виконавчому комітету міської ради забезпечити формування економічно обгрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до цього Порядку для житлового фонду, який належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми.
  4. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради (Кулішенко В.П.) забезпечити належний контроль за наданням якісних та в повному обсязі послуг з утримання будинків і соруд та прибудинкових територій виконавцями цих послуг, які на конкурсній основі отримали право на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми.
  5. Рекомендувати власникам та балансоутримувачам житлового фонду інших форм власності міста прийняти до відома це рішення.
  6. Вважати такими, що втратили чинність рішення Сумської міської ради від 23 червня 2004 року № 847-МР “Про правила надання мешканцям міста Суми якісних послуг з утримання житлових будинків і прибудинкових територій “ та від № 852-МР “Про Правила надання послуг з експлуатації та обслуговування ліфтів у місті Суми”.
  7. Дане рішення набуває чинності одночасно з набуттям чинності рішення виконавчого комітету міської ради про затвердження тарифів на послуги з утримання житлових будинків і споруд та прибудинкових територій для житлового фонду, який належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми.
  8. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В. та Фінашка В.В. в межах своїх повноважень. 

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Порядок надання населенню міста послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій [141.5 Kb] (cкачувань: 2902) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав