23-МР

Документи » Рішення міської ради » 23-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 23-МР
м. Суми

Про надання у 2006 році пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Сумської міської ради про посилення забезпечення реалізації права на задекларовані чинним законодавством пільги на придбання твердого палива відповідно до статей 51 та 63 Закону України “Про Державний бюджет України на 2006 рік”,керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надавати пільги у 2006 році на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми у натуральному виразі або готівкою за бажанням громадян.
  2. Затвердити Порядок призначення та виплати пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми готівкою згідно з додатком.
  3. Рішення Сумської міської ради від 5 липня 2005 року №1289-МР „Про надання пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми готівкою” вважати таким, що втратило чинність.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Порядок призначення та виплати пільг на тверде паливо пільговій категорії населення міста Суми готівкою [50 Kb] (cкачувань: 358) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав