22-МР

Документи » Рішення міської ради » 22-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 22-МР
м. Суми

Про надання у 2006 році пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Сумської міської ради про забезпечення реалізації права на задекларовані чинним законодавством пільги на придбання скрапленого газу пільговій категорії населення міста Суми та відповідно до статті 63 Закону України „Про Державний бюджет України на 2006 рік”, керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надавати у 2006 році пільги на придбання скрапленого балонного газу, який використовується для побутових потреб, пільговій категорії населення міста Суми у натуральному виразі або готівкою за бажанням громадян. 
  2. Затвердити Порядок призначення та виплати пільг на скраплений балонний газ, який використовується для побутових потреб пільговій категорії населення міста Суми готівкою згідно з додатком. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова

Г.М. Мінаєв

 

Додаток [39.5 Kb] (cкачувань: 322) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав