21-МР

Документи » Рішення міської ради » 21-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ III СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "14" червня 2006 р № 21-МР
м. Суми

Про внесення змін до Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним та фізичним особам міста Суми

З метою вдосконалення порядку надання та механізму відшкодування пільг за рахунок міського бюджету, контролю за цільовим використанням коштів, керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни в додаток до Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним і фізичним особам міста Суми, затвердженого рішенням міської ради від 28 квітня 2004 року №768-МР, виклавши пункт 2 розділу II Порядку надання та перерахування коштів з міського бюджету на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг окремим категоріям громадян, у такій редакції:

    „2. Пільги на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку нараховуються підприємствами – надавачами послуг щомісяця. Підприємства – надавачі послуг складають розрахунки витрат, пов’язані з наданням пільг (на безпосередньо наданий ними вид послуг), і подають ці розрахунки до управління праці та соціального захисту населення міської ради в установлені терміни. Кошти на відшкодування витрат по наданню пільг перераховуються підприємствам – надавачам послуг на рахунки, відкриті ними в установах банків.”
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 30-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав