12-МР

Документи » Рішення міської ради » 12-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ II СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2006 р № 12-МР
м. Суми

Про встановлення надбавки до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги міському голові

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», встановити Мінаєву Геннадію Михайловичу, міському голові, надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років. 
  2. Відповідно до підпункту 2 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» преміювання міського голови проводити відповідно до його особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у 2006 році в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі, та економії коштів на оплату праці. 
  3. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та пункту 4.3 розділу IV Колективного договору щорічно надавати міському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виплату надбавки до посадового окладу, преміювання згідно з цим рішенням здійснювати з 19 квітня 2006 року.
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова

Г.М. МінаєвДата публікації: 12-05-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав