5-МР

Документи » Рішення міської ради » 5-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

V СКЛИКАННЯ II СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" квітня 2006 р № 5-МР
м. Суми

Про персональний склад постійних комісій Сумської міської ради V скликання і обрання голів постійних комісій

Відповідно до статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Обрати постійні комісії міської ради та голів постійних комісій:

Комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення

1. Малюк Олександр Олександрович – голова комісії
Члени комісії
2. Гончаров Василь Миколайович
3. Клочко Сергій Миколайович
4. Колдовський Олександр Анатолійович
5. Прохода Микола Петрович
6. Черняк Віктор Миколайович

 

Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та надзвичайних ситуацій

1. Руденко Володимир Семенович – голова комісії
Члени комісії
2. Боженко Олександр Олександрович
3. Вегера Олександр Олексійович
4. Гордієнко Вадим Анатолійович
5. Гученко Володимир Володимирович
6. Житкевич Наталія Володимирівна
7. Науменко Сергій Іванович
8. Новицький Павло Леонідович
9. Рохманов Валентин Миколайович
10. Чипирис Роман Іванович

 

Комісія з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією

1. Єфіменко Костянтин Васильович – голова комісії
Члени комісії
2. Коваль Андрій Миколайович
3. Ковтун Василь Васильович
4. Малік Алла Олексіївна
5. Мельник Юрій Володимирович
6. Пересадько Олександр Васильович
7. Прокопенко Олександр Андрійович
8. Федянкін Анатолій Васильович
9. Ховзун Сергій Володимирович
10. Чепік Володимир Ігорович

 

Планово-бюджетна комісія

1. Теліженко Олександр Михайлович – голова комісії
Члени комісії
2. Акатов Олександр Юрійович
3. Бобиренко Віктор Анатолійович
4. Валюх Ганна Василівна
5. Гусєв Микола Євгенович
6. Ілляшенко Сергій Миколайович
7. Калінінська Тетяна Сергіївна
8. Кизима Віталій Едуардович
9. Кочубей Родіон Володимирович
10. Радченко Олег Володимирович

 

Комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту

1. Лук’янець Дмитро Миколайович – голова комісії
Члени комісії
2. Байдак Олександр Геннадійович
3. Баранов Володимир Олексійович
4. Бородавка Віталій Олександрович
5. Гончаренко Тетяна Петрівна
6. Свідлов Юрій Іванович
7. Такул Олександр Васильович
8. Хвостик Тетяна Володимирівна
9. Чайченко Олег Володимирович
10. Ярова Алла Григорівна

 

Комісія з питань розвитку підприємництва, побутового та торговельного обслуговування населення

1. Войтенко Володимир Володимирович – голова комісії
Члени комісії
2. Бондаренко Євген Володимирович
3. Глазун Олег Іванович
4. Гученко Петро Михайлович
5. Панченко Володимир Михайлович
6. Яременко Григорій Іванович

 

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту і праці

1. Сергєєва Оксана Василівна – голова комісії
Члени комісії
2. Бережний Сергій Євгенович
3. Братушка Юрій Васильович
4. Збукарєв Ігор Всеволодович
5. Лазоренко Сергій Анатолійович

 

Комісія з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім'ї і молоді

1. Бистрицька Євгенія Миколаївна – голова комісії
Члени комісії
2. Веснич Олександра Іванівна
3. Гараніна Ольга Яківна
4. Єлшанський Олександр Анатолійович
5. Козьменко Сергій Миколайович
6. Міненко Анатолій Іванович
7. Сіденко Дмитро Євгенович
8. Шапошник Ігор Олександрович

 

Комісія з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології

1. Шилов Володимир Олександрович – голова комісії
Члени комісії
2. Алексанян Славік Семенович
3. Лукін Дмитро Анатолійович
4. Мовчан Олексій Леонідович
5. Платонов Олександр Васильович
6. Рапута Віктор Іванович
7. Репетун Олександр Миколайович
8. Рябоконь Андрій Борисович
9. Шапошнік Ірина Володимирівна
10. Яншин Микола Анатолійович



Міський голова

Г.М. Мінаєв



Дата публікації: 12-05-2006




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав