1682-МР

Документи » Рішення міської ради » 1682-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "29" березня 2006 р № 1682-МР
м. Суми

Про встановлення надбавки до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги виконуючому обов’язки міського голови, секретарю міської ради

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відповідно до пункту 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», встановити Клочку С.В., виконуючому обов’язки міського голови, секретарю міської ради, надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років. 
  2. Відповідно до підпункту 2 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» преміювання виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради проводити відповідно до його особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у 2006 році в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі, та економії коштів на оплату праці. 
  3. Відповідно до підпункту 3 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та пункту 4.3 розділу IV Колективного договору щорічно надавати виконуючому обов’язки міського голови, секретарю міської ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати.  
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виплату надбавки до посадового окладу, преміювання згідно з цим рішенням здійснювати з 1 березня 2006 року. 
  5. Рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року № 1163-МР «Про встановлення надбавок та доплат до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги секретарю міської ради» вважати таким, що втратило чинність з 1 березня 2006 року. 
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирця В.М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 31-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав