1600-МР

Документи » Рішення міської ради » 1600-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2006 р № 1600-МР
м. Суми

Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень та внесення змін до рішень Сумської міської ради

Заслухавши доповідь начальника управління комунального майна та приватизації Щербака В.І. та співдоповідь голови постійної комісії з питань контролю за використанням комунальної власності та приватизацією Колеснікова С.О. щодо передачі в оренду та суборенду нежитлових приміщень, відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Зарахувати до переліку майна комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлові приміщення, зазначені в додатку № 1 до цього рішення.
 2. Оформити право власності на нежитлові приміщення, зазначені в додатку № 1 до цього рішення, з видачею свідоцтва про право власності територіальної громади міста Суми (Помазан К.К., Афанасьєв Б.В.).
 3. Зареєструвати право власності на нежитлові приміщення, зазначені у додатку № 1 до цього рішення, за територіальною громадою міста Суми у порядку, встановленому чинним законодавством.
 4. Передати в оренду нежитлові приміщення згідно з додатком №1 до цього рішення.
 5. Надати дозвіл на передачу в суборенду частини орендованих нежитлових приміщень згідно з додатком № 2 до цього рішення.
 6. Внести зміни :
  • 6.1. До рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1468-МР “Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: в пункті 5 вищевказаного рішення замість слова “річної” записати слово “місячної”.
  • 6.2. До рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1468-МР “Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: у графі 6 пункту 13 додатка № 1 до вищевказаного рішення замість цифри і слова “11 місяців ” записати цифру і слово “ 3 роки”.
  • 6.3. До рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1468-МР “Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: у графі 2 пункту 30 додатка № 1 до вищевказаного рішення замість слова “Георгій” записати слово “Григорій”.
  • 6.4. До рішення Сумської міської ради від 30 листопада 2005 року № 1468-МР “Про передачу в оренду та суборенду нежитлових приміщень та внесення змін до рішень Сумської міської ради”, а саме: у графі 4 пункту 18 додатка до вищевказаного рішення замість цифри “28.0” записати цифру “36.7”.
 7. Надати дозвіл акціонерному товариству відкритого типу “Аграрник” використовувати частину орендованого нежитлового приміщення площею 77,9 кв. м у будинку № 122 по вул. Кірова, переданого в оренду згідно з розпорядженням міського голови від 26 березня 2002 року № 240-Р, для розміщення бару.
  • 7.1. Управлінню комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) в місячний термін внести відповідні зміни до договору оренди нежитлового приміщення, зазначеного у пункті 7 цього рішення.
 8. Підприємствам, організаціям, установам та підприємцям, зазначеним в додатку № 1 до цього рішення, укласти договори оренди нежитлових приміщень з управлінням комунального майна та приватизації Сумської міської ради (Щербак В.І.) в місячний термін з моменту отримання витягу із цього рішення. У разі неукладення договору оренди у вищезазначений термін без поважних причин, вважати відповідний пункт цього рішення таким, що втратив чинність.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Додатки [79.5 Kb] (cкачувань: 468) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав