1598-МР

Документи » Рішення міської ради » 1598-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2006 р № 1598-МР
м. Суми

Про розірвання та припинення дії договорів оренди земельних ділянок

Враховуючи звернення юридичних та фізичних осіб, припинення користування земельною ділянкою у зв’язку з продажем нерухомого майна розташованого на ній, укладення нових договорів оренди на земельні ділянки, частина яких раніше знаходилась у користуванні цих же орендарів, на підставі раніше укладених договорів оренди, які тепер дублюються, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розірвати, за згодою сторін, договір на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) від 26 березня 1997 року №135, по вул. Героїчній, 38 з Сумською райспоживспілкою у зв’язку з продажем нерухомого майна розташованого на зазначеній земельній ділянці та припиненням користування нею. 
  2. Припинити дію договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) від 24 листопада 1998 року №256 для розміщення виробничих приміщень по вул. Воровського, 4 з ВАТ “Верстатотехмаш” з моменту набрання чинності договору оренди земельної ділянки від 28 жовтня 2005 року під розміщення виробничих приміщень по вул. Воровського, 4. 
  3. Припинити дію договору оренди земельної ділянки від 01 квітня 2003 року під міні-магазином по вул. Набережна р. Стрілка (біля ресторану Мак Доналдз) з підприємцем Картавченко Аллою Миколаївною з моменту набрання чинності договору оренди земельної ділянки площею 0,0225 га від 28 жовтня 2005 року, наданої під будівництво торговельного павільйону (реконструкція існуючого міні-магазину згідно з затвердженим планом забудови) по вул. Кузнечній, 1/1. 
  4. Управлінню земельних та природних ресурсів Сумської міської ради вжити заходів щодо врегулювання земельних відносин із власниками нерухомого майна розташованого на земельній ділянці по вул. Героїчній, 38.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Помазана К.К.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 23-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав