1595-МР

Документи » Рішення міської ради » 1595-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" січня 2006 р № 1595-МР
м. Суми

Про утворення міської виборчої комісії по виборах міського голови та депутатів міської ради

Для організації і проведення виборів міського голови та депутатів міської ради, керуючись статтею 21 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Утворити міську виборчу комісію по виборах міського голови та депутатів міської ради в кількості 15 чоловік. Персональний склад комісії затвердити (додається).
  2. Керуючому справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирцю В.М. забезпечити умови для роботи комісії в термін до 12 січня 2006 року (приміщення, телефон, інвентар, комп’ютер тощо).
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити попереднє фінансування витрат, що пов’язані з діяльністю міської виборчої комісії, з подальшим поверненням коштів після виділення їх з державного бюджету у встановленому порядку.
  4. Опублікувати дане рішення в газеті „Суми і сумчани”.
  5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2001 року „Про утворення міської територіальної виборчої комісії по виборах міського голови та депутатів міської ради”.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сумської міської ради Клочка С.В.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Склад міської виборчої комісії по виборах міського голови та депутатів міської ради V скликання [62 Kb] (cкачувань: 351) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав