1602-МР

Документи » Рішення міської ради » 1603-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "13" січня 2006 р № 1602-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 6 січня 2006 року №1595 – МР „Про утворення міської виборчої комісії по виборах міського голови та депутатів міської ради”

Враховуючи вимоги статті 21 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” та Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

Викласти рішення Сумської міської ради від 6 січня 2006 року №1595 – МР „Про утворення міської виборчої комісії по виборах міського голови та депутатів міської ради” в редакції:

„Про утворення Сумської міської
територіальної виборчої комісії
по виборах депутатів міської ради
та міського голови

Для організації і проведення виборів депутатів міської ради та міського голови, керуючись статтею 21 Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” та Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.  Утворити Сумську міську територіальну виборчу комісію по виборах депутатів міської ради та міського голови в кількості 15 чоловік. Персональний склад комісії затвердити (додається).
  2. Керуючому справами виконавчого комітету Сумської міської ради Волонтирцю В.М. забезпечити умови для роботи комісії в термін до 12 січня 2006 року (приміщення, телефон, інвентар, комп’ютер тощо).
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити попереднє фінансування витрат, що пов’язані з діяльністю Сумської міської територіальної виборчої комісії, з подальшим поверненням коштів після виділення їх з державного бюджету у встановленому порядку.
  4. Опублікувати дане рішення в газеті „Суми і сумчани”.
  5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Сумської міської ради від 26 грудня 2001 року „Про утворення міської територіальної виборчої комісії по виборах міського голови та депутатів міської ради”.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Сумської міської ради Клочка С.В.”.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Склад Сумської міської територіальної виборчої комісії по виборах депутатів міської ради V скликання та міського голови [62 Kb] (cкачувань: 415) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 23-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав