1669-МР

Документи » Рішення міської ради » 1669-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1669-МР
м. Суми

Про поховання післяопераційних відходів (біовідходів) на кладовищах міста

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про поховання та похоронну справу» від 10 липня 2003 року №1102-1У та наказу Держжитлокомунгоспу від 19 листопада 2003 року №193, де не визначено поховання частин тіла післяопераційних відходів (біовідходів) на кладовищах міста та у зв’язку з відсутністю в лікарняних закладах спеціальних печей для спалювання цих відходів, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити виконувати поховання частин тіла післяопераційних відходів (біовідходів) на кладовищах міста. 
  2. Директору КП «Спеціалізований комбінат» Короткевичу Є.Г. забезпечити виділення окремого сектору в межах діючих кладовищ міста для поховання біологічних відходів з реєстрацією цих поховань в книзі реєстрації біологічних відходів. 
  3. Головному державному санітарному лікарю м. Суми Черняку О.М. надати рекомендації КП «Спеціалізований комбінат» (Короткевич Є.Г.) та управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради (Братушка О.В.) про вимоги щодо транспортування та поховання біологічних відходів. 
  4. Начальнику управління охорони здоров’я Сумської міської ради Братушці О.В. забезпечити укладання угод між головними лікарями лікувально-профілактичних закладів міста та КП «Спеціалізований комбінат» з визначенням накопичувального пункту обласного патологоанатомічного бюро. 
  5. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шамрая В.М.

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. КлочкоДата публікації: 17-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав