1665-МР

Документи » Рішення міської ради » 1665-МР

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

IV СКЛИКАННЯ XXXIV СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" лютого 2006 р № 1665-МР
м. Суми

Про Програму реалізації основних положень розвитку земельної реформи в м. Суми на 2006 - 2010 роки

З метою визначення основних засад реформування земельних відносин на основі раціонального та ефективного використання землі, гарантування громадянам та юридичним особам права власності на землю, формування ефективного механізму регулювання земельних відносин та управління земельними ресурсами, керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" , Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму реалізації основних положень земельної реформи в м.Суми на 2006 - 2010 роки ( додається ).
  2. Управлінню земельних та природних ресурсів Сумської міської ради (Скрипка В.В.), управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.), Піщанській сільській раді (Мечик В.А.) забезпечити виконання Програми реалізації основних положень розвитку земельної реформи.
  3. Міському фінансовому управлінню (Липова С.А.) передбачати в міському бюджеті кошти необхідні для реалізації Програми.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин, природокористування та екології (Ілляшенко В.П.).

 

Секретар Сумської міської ради

С.В. Клочко

 

Програма реалізації основних положень розвитку земельної реформи в м. Суми на 2006 – 2010 роки [121 Kb] (cкачувань: 538) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 17-03-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав